پیوندها
نظر سنجي

خاطرات

تاریخ و ساعت ارسال :30 آبان 1394 | 03:55

پیام نمایندگی حضرت امام درسپاه، مبنی بر تاکید بر حفظ حقوق مردم حلبچه


متن سند: 

بسم­ الله­ ارحم الراحمین فی موضوع العفو و الرحمه و اشد المعاقبین فی موضع النّکال و النقمه

السلام علیکم یا انصار دین­ الله

السلام علیکم یا انصار رسول­ الله

السلام علیکم یا انصار ولی­ الله

سلام خدا و رسولش بر شما پاسداران و بسیجیان و همه رزم ­آوران دلاور سپاه اسلام و مبارک باد بر شما و امام کبیرتان هدیه بزرگ الهی و فتح عظیم فجر دهم در سالروز بعثت خاتم رسل محمد مصطفی صلّی­ الله علیه و آله و در آستانه دهمین بهار آزادی با دعای پربرکت نائب حضرت صاحب­ الزمان مهدی(عج) از رسول خدا عیدی گرفتید و به همه است اسلام و ملّت مقاوم و نستوه عیدی بزرگی دادید و قلب امام را شاد کردید.

افتخار بر شما سلحشوران و فرماندهان غیورتان که بحق انتقام خون بیگناهان مظلوم را از دشمن بزدل پست گرفتید و دل داغدار مادران داغدیده­ ای که نوشکوفه خردسالشان تنها دو ساعت بعد از تولد جلو چشمشان بر روی تخت بیمارستان بخون غلتیدند شاد و آرام نمودید بلکه با این عملیات افتخارآفرین انتقام خون مادران داغدار فلسطینی را که در کنار کودکان و نوجوانان خود در خون و آتش بشکل فجیعی به شهادت رسیدند از بعثیان صهیونیست بازستاندید.

اینجانب ضمن شکر و سپاس به درگاه خداوند ذوالجلال که همه پیروزی ها از اوست و ابلاغ سلام و دعای خیر امام عزیز برای رزمندگان اسلام، از آنجا که در منطقه دیدار همة شما عزیزان اسلام و امام از نزدیک میسّر نیست، بدینوسیله دست قدرتمندتان را می­بوسم و ضمناً یادآوری می­نمایم:

1- فراموش نکنیم که این پیروزی اعجازآمیز تنها در سایة لطف و عنایت الهی حاصل شده و شکر این نعمت بزرگ حفظ معنویت و تلاش بیشتر در اجراء حدود و قوانین الهی است، برخورد اسلامی و محبت­ آمیز شما با مردم مظلوم شهرهای آزاد شده و مسلمانان محروم کُرد که نجات آنها هدف مهم جنگ است و با آغوش باز از سپاه اسلام استقبال کرده ­اند نشانة آرمان های بلند انقلاب اسلامی است.

2- ممکن است عناصر ضداسلام و مزدور رژیم عراق منطقه و شهرهای آزادشده بخواهند با تجاوز به حقوق و اموال مردم از مبارزین منطقه انتقام بگیرند، باتوجه باینکه هرگونه تصرّف در اموال، خانه ­ها و اتومبیل های شخصی مردم (بجز در موارد اضطراری و با دستور فرماندهان) برخلاف حکم اسلام و حرام شرعی است، بر شماست که با قدرت از تجاوز به حقوق مردم تا آنجا که می­توانید جلوگیری کنید و مردم مسلمان ­بی­ پناه را به محل امن راهنمائی نمائید. و به آنها که به اسلام پناه می­ آورند یا اسیر می ­شوند خوش رفتاری نمائید.

3- بر عزیزان رزمنده تکلیف شرعی است که دستورات حفاظتی و ایمنی را کاملاً رعایت نموده و با تبعیت از دستور مسئولین و فرماندهان در حقیقت از امام خود اطاعت نمایند.

4- بشکرانه این پیروزی بزرگ و با لبیک به پیام روحبخش امام امّت بمنظور تعاقب دشمن و تداوم ضربه ­های بیشتر بر عفلقیان شکست­ خورده در جبهه مانده و آمادگی خود را برای ادامه عملیات به فرماندهان اعلام می­ نمائیم.

بامید آزادی سرزمین اباعبدا...الحسین بدست توانای سپاه اسلام

جانشین نمایندگی حضرت امام در سپاه پاسداران

امضاء محمود محمدی عراقیکلید واژه ها :

mohammadi araghi استان کرمانشاه کرمانشاه محمود محمدی عراقی محمدی عراقی

پرسش و پاسخ مستقیم
با آیت الله