پیوندها
نظر سنجي

خبر و تحلیل روز

تاریخ و ساعت ارسال :11 شهریور 1397 | 11:01

مردم در منابر به دنبال فهم مسائل جدیدند ، روحانیون به روز باشند


آئین افتتاحیه سال تحصیلی 97_98 حوزه علمیه یزد، صبح امروز با حضور مسئول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه کشور، در مدرسه علمیه مصلی یزد برگزار شد.

آیه الله محمدی عراقی، نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم با بیان اینکه استان یزد الگوهای بسیار خوبی از حوزه‌های علمیه داشته است اظهار داشت: شما طلاب جوان می توانید سیره زندگی این اساتید را مطالعه و در زندگی خود به کار گیرید.

عضو خبرگان رهبری گفت: کلام نورانی و نفس قدسی شخصیت‌های بزرگی در استان یزد سبب شده که امروزه کار شما طلاب بسیار دشوارتر باشد زیرا روحانیت درگذشته رقیب نداشتند.

وی با بیان این که امروز کسانی پای منابر روحانیون می نشینند که به دنبال فهم مسائل جدید هستند، اظهار کرد: با توجه به اینکه علم پیشرفت کرده و مردم نیز از تکنولوژی روز استفاده می کنند و  باعث شده تفکرات هر فرد به یک جا متمرکز نباشد و به مسائل مختلفی فکر کند، لذا کار روحانیون  سخت تر از گذشته است.

ایشان خاطر نشان کرد: طلاب جوان در زمان تحصیل به خوبی دل به درس داده و از تجربیات اساتید خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند، زیرا این دوران سپری می شود و اگر کسی به نحو شایسته از آن استفاده نکند شاید در آینده پشیمان باشد.کلید واژه ها :پرسش و پاسخ مستقیم
با آیت الله