پیوندها
نظر سنجي

خبر و تحلیل روز

تاریخ و ساعت ارسال :24 آبان 1396 | 08:01

خدمت رسانی به زلزله زدگان به بهترین صورت انجام شود


خدمت رسانی به زلزله زدگان به بهترین صورت انجام شود
آیت الله محمدی عراقی گفت: باید نواقص موجود برطرف شده و خدمت رسانی به زلزله زدگان به بهترین صورت انجام شود.
 

آیت الله محمود محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری ظهر امروز با حضور در نشست پیگیری مسائل و مشکلات زلزله زدگان کرمانشاه ابراز داشت: متأسفانه ابعاد زلزله کرمانشاه بسیار وسیع و گسترده بود اما اکنون خبرهای امیدوار کننده ای از امدادرسانی و خدمات صورت گرفته برای زلزله زدگان به گوش می رسد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: باید نواقص موجود برطرف شده و خدمت رسانی به زلزله زدگان به بهترین صورت انجام شود.

وی ادامه داد: مردم مناطق زلزله زده تقاضای برقراری نظم و امنیت در منطقه را دارند تا خدمت رسانی ها با نظم بیشتری صورت گیرد و دست سودجویان از منطقه کوتاه شود.

آیت الله محمدی عراقی بیان داشت: از استاندار کرمانشاه انتظار می رود تمهیدات لازم را برای برقراری هرچه سریع تر نظم و امنیت مناطق زلزله زده را بکار بندند زیرا مهمترین تقاضای مردم برقراری نظم و امنیت است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: تا زمانی که نظم و امنیت منطقه برقرار نشود کارها به درستی پیش نرفته و کمک های مردمی نیز به خوبی توزیع نمی شوند.

آیت الله محمدی عراقی اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و در پیش بودن زمستان باید برای گذراندن زمستان افراد زلزله زده چاره اندیشی شود تا مصائب آنها در اثر سرما دوچندان نشود.کلید واژه ها :پرسش و پاسخ مستقیم
با آیت الله