پیوندها
نظر سنجي

خبر و تحلیل روز

تاریخ و ساعت ارسال :18 مرداد 1396 | 00:01

در قرآن کریم درمان همه دردهای فردی و اجتماعی نهفته است.


 

بازدید تولیت آستان قدس رضوی ازمجموعه داروسازی ثامن

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری از وعده آستان قدس رضوی برای آمدن به کمک حل معضل بیکاری استان خبر داد.

 آیت‌الله محمود محمدی‌عراقی در مراسم افتتاحیه مرحله استانی مسابقات سراسری قرآن کریم در استان کرمانشاه، با بیان اینکه از آستان قدس رضوی برای انجام یک حرکت فرهنگی و اقتصادی در استان جهت مبارزه با بیکاری قول گرفته‌ایم، اظهار کرد: تلاش خواهد شد با این حرکت فرهنگی اقتصادی که با مشارکت خود مردم استان اجرایی خواهد شد، مشکل بیکاری از استان رخت بربندد.

آیت‌الله محمدی‌عراقی از همه مردم استان دعوت کرد در این طرح بزرگ مشارکت داشته باشند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: یقین دارم اگر این حرکت آغاز شود مردم کرمانشاه مشارکت خوبی خواهند داشت.

وی از همه صاحبنظران استان خواست تا برای اجرایی شدن مطلوب این حرکت فرهنگی اقتصادی جلو بیایند.

آیت‌الله محمدی‌عراقی با اشاره به آمار بالای بیکاری در استان کرمانشاه این مسئله را رنج آور دانست و اظهار کرد: استان کرمانشاه یک استان چهار فصل بوده که شرایط خوب آب و هوایی، زمین های زراعی و نیروی انسانی خوب دارد و شایسته مردم این استان نیست که چهره زشت فقر و محرومیت و بیکاری را شاهد باشند و در شان این مردم نیست که در بیکاری و آسیب های اجتماعی اول باشند.

آیت‌الله محمدی‌عراقی در ادامه از قرآن به عنوان گرانبهاترین و پرارزش‌ترین داشته مسلمانان یاد و تاکید کرد:  در قرآن کریم درمان همه دردهای فردی و اجتماعی نهفته است.

وی با بیان اینکه آنچه اهمیت دارد درک و فهم پیام قرآن برای عمل به آن است، اظهار کرد: اگر بتوانیم زیبایی های قرآن را به جوانان بشناسانیم، جاذبه‌های دنیوی در برابر این جاذبه‌های قرآنی رنگ می‌بازند.کلید واژه ها :پرسش و پاسخ مستقیم
با آیت الله