پیوندها
نظر سنجي

آیینه رسانه ها

تاریخ و ساعت ارسال :10 تیر 1395 | 12:55

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: روز قدس نماد وحدت مسلمانان و خواری استکبار جهانی است


لینک خبر در خبرگزاری ایرنا

آیت الله محمود محمدی عراقی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: روز قدس در جهان اسلام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و حضور پرشور و یکپارچه مسلمانان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین باعث ترس و واهمه دشمنان خواهد شد.
وی افزود: تدبیر و بلنداندیشی امام راحل (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس قابل ستایش و تقدیر است و اگر این بلنداندیشی بنیان گذار کبیر انقلاب نبود شاید مساله فلسطین امروز از این درجه اهمیت برخوردار نبود.
آیت الله محمدی عراقی با بیان اینکه فلسطین پاره تن اسلام است، گفت: تطهیر این سرزمین از صهیونیسم یکی از آرزوهای حضرت امام (ره) بود که به فضل الهی و با همدلی و اتحاد بیشتر مسلمانان محقق خواهد شد.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: سال های طولانی است که رژیم صهیونیستی سرزمین مردم فلسطین را غصب کرده و با قتل و کشتار مردم مظلوم این سرزمین جنایت های زیادی انجام داده که حضور یکپارچه مردم مسلمان در راهپیمایی روز قدس در واقع نوعی اعلام انزجار از این رژیم جعلی و غاصب است.
وی تاکید کرد: حضور پرشور آحاد مسلمانان در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس مانند تیری بر قلب استکبار و رژیم صهیونیستی است و موجب دلگرمی مردم فلسطین خواهد شد.
آیت الله محمدی عراقی در پایان از عموم مردم کشورمان و استان کرمانشاه برای حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس و لبیک به خواسته امام و رهبری دعوت کرد.
مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس در کرمانشاه از ساعت 11 صبح فردا (جمعه) از مسیر میدان انقلاب اسلامی (شهرداری سابق) به سمت مسجد جامع برگزار می شود.کلید واژه ها :پرسش و پاسخ مستقیم
با آیت الله