پیوندها
نظر سنجي

خبر و تحلیل روز

تاریخ و ساعت ارسال :03 اسفند 1394 | 15:10

پیام آیت الله محمدی عراقی به کنگره 400 شهید شهرستان کنگاور


آیت الله محمود محمدی عراقی خطاب به کنگره بزرگداشت 400 شهید گلگون کفن شهرستان کنگاور، پیامی صادر فرمودند. متن پیام بدین شرح است

 

باسم رب الشهداء و الصدقین


وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُواْ فِي سَبِيلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاء عِندَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ * فَرِحِينَ بِمَا آتَاهُمُ اللّهُ مِن فَضْلِهِ وَيَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِينَ لَمْ يَلْحَقُواْ بِهِم مِّنْ خَلْفِهِمْ أَلاَّ خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلاَ هُمْ يَحْزَنُونَ
((هرگز كسانى را كه در راه خدا كشته شده ‏اند، مرده مپندار، بلكه زنده ‏اند و نزد پروردگارشان روزى داده می شوند * به آنچه خدا از فضل خود به آنان داده است شادمانند، و براى كسانى كه از پى ايشانند و هنوز به آنان نپيوسته‏ اند شادى مى كنند كه نه بيمى بر ايشان است و نه اندوهگين مى ‏شوند.))


چه زیباست عاشقانه پر کشیدن و خونین بال به دیدار معشوق شتافتن! و چه غبطه برانگیز است این سلوک عارفانه و این لقاء جاودانه!
چه بر شما گذشت ای فرزندان خمینی کبیر؟ چه جلوه ای را به شهود نشستید که چنین چشم بر دنیای دون بستید و وصال محبوب بی کران را برگزیدید؟ هنیاً لکم.
و این بار ما جاماندگان از قافله عشق، به بهانه پاسداشت و زنده نگهداشتن سلوک و لقاء شما 400 عزیز گلگون کفن شهرستان کنگاور، گرد هم جمع شده ایم؛ و در واقع آمده ایم تا سوگنامه غفلت و جاماندگی خودمان را بسراییم.

آمده ایم تا شکایت کنیم از خود و دلبستگی هامان؛ از خود و زمینی شدنمان و از خود و دور شدنمان از شما.

خداوندا! در روز شهادت ام ابیها و مادر تمام خوبی ها تو را به مادرمان و فرزندانش قسم می دهیم که توفیق ماندن در راه سرخ حسینی و پیروی از ولی امر مسلمین امام خامنه ای را به ما عطا فرما!

و تو ارحم الراحمینی
 

محمود محمدی عراقی
  1394/12/3کلید واژه ها :

استان کرمانشاه mohammadi araghi محمود محمدی عراقی کرمانشاه محمدی عراقی کنگاور شهدا حضرات امام خمینی (ره) مقام معظم رهبری آبادانی

پرسش و پاسخ مستقیم
با آیت الله