پیوندها
نظر سنجي

از نگاه دیگران

تاریخ و ساعت ارسال :27 دی 1394 | 00:01

مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)؛


...جنابعالی (حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی عراقی) را که بحمدالله دانش و پرهیزگاری را با روشن‌بینی و آگاهی، و حس مسئولیت‌پذیری و دلسوزی را با ابتکار و نوآوری جمع کرده‌اید به ریاست آن سازمان (سازمان تبلیغات اسلامی) با مسئولیت برنامه‌ریزی و اجراء منصوب [می]نمایم.

بر همه مسئولان محترم آن سازمان و برهمه‌ی دست‌اندرکاران تبلیغات اسلامی لازم است که به دشمنی‌های بی‌درنگ اردوگاه استکبار با اسلام ناب، توجهی هوشمندانه داشته و ترفندهای آنان را برای تحریف حقائق و زشت نشان دادن چهره‌ی پاک این آئین مقدس، بدرستی بشناسند و فرا خور تلاش بی‌امان دشمن، کمر به تبیین حقایق اسلام و معرفی این آئین نجاتبخش ببندند.
شما امروزه با ابزارها و شیوه‌های بسیار پیشرفته‌ی دشمن و گستره‌یِ تبلیغاتی پهناور و امکانات بی حد و حصری که در کینه توزی با اسلام و معارضه با بیداری اسلامی به کار میرود، رو برو هستید و باید از همه‌ی توکل و توان و تلاش خود و ظرفیت علمی و تبلیغی کشور و به خصوص حوزه‌های علمیه بهره گیرید و وظیفه‌ی تاریخی خود را که بی شک با نصرت الهی و پیروزی حق، همراه خواهد بود به بهترین شیوه به انجام رسانید.بدیهی است که حوزه‌های علمیه و دولت خدمتگزار و ارگانهای ذیربط  هر یک وظائف ویژه‌ای در یاری رساندن به آن سازمان دارند. توفیقات شما و همگی دست اندرکارانِ این واجب بزرگ را از خداوند متعال مسئلت میکنم.
سیدعلی خامنه‌ای
  8 تیر 1371کلید واژه ها :

mohammadi araghi محمدی عراقی استان کرمانشاه کرمانشاه محمود محمدی عراقی

پرسش و پاسخ مستقیم
با آیت الله