پیوندها
نظر سنجي

از نگاه دیگران

تاریخ و ساعت ارسال :29 دی 1394 | 00:01
مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌‏ای (مد ظله العالی)؛
صفات آیت‌الله محمود محمدی عراقی؛ فاضل، متدین و متقی، از مبارزان قدیمی در راه انقلاب اسلامی، دارای فکر بلند و تجربه‌ی ممتد، از بیت علم و دین و شهادت
تاریخ و ساعت ارسال :28 دی 1394 | 00:02
مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)؛
بیانات مقام معظم رهبری درباره شخصیت حاج آقا بهاءالدین محمدی عراقی در جمع روحانیون شیعه و اهل سنت کرمانشاه‌
تاریخ و ساعت ارسال :27 دی 1394 | 00:01
مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)؛
حضرت آیت الله خامنه ای (دامت برکاته)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی عراقی را به سمت ریاست سازمان تبلیغات اسلامی با مسئولیت برنامه‌ریزی و اجراء منصوب فرمودند.
تاریخ و ساعت ارسال :26 دی 1394 | 00:01
حضرت آیت الله جعفر سبحانی
گزیده‏‌ ای از متن پیام حضرت آیت الله جعفر سبحانی به همایش اندیشه های ماندگار در سال 1385 در تکریم مقام شامخ آیت الله حاج شیخ محمد باقر محمدی و فرزندش شهید شیخ بهاءالدین محمدی عراقی
تاریخ و ساعت ارسال :25 دی 1394 | 06:10
آیت الله مصطفی علماء؛ شهید آیت الله محمدی عراقی و حوزه علمیه
«شهید محمدی عراقی هم آقازاده بود، هم فاضل بود، هم آقا بود، از هر جهت مورد توجه بود، انسان قابل قبولی بود و منافقین نیز افراد شاخص و مؤثر را هدف قرار می دادند و همین هدف قرار دادن ایشان دلیل بر شاخص بودن و مؤثر بودنش بود».
تاریخ و ساعت ارسال :25 دی 1394 | 00:01
چرا منافقین حاج آقا بهاء را از بین بردند؟
شهید محمدی عراقی در آیینه کلام "حجت الاسلام و المسلمین علی فلاحیان"، وزیر اسبق اطلاعات ...ما از آن سؤال می کردیم که به چه دلیل شهید آیت الله اشرفی اصفهانی یا آقای آیت الله حاج آقا بهاء الدین عراقی را به شهادت رساندید؟ یک پیرمردی که این همه محبوبیت دارد و این همه آدم ها دوستش دارند که با شما هم سر جنگ ندارد، بلکه ما با شما سر جنگ داریم. شما چطور کسی را که عملاً در صحنه نیست تا بیاید شما را بگیرد و ببندد و این ها هدف قرار می دهید؟ گفتند "خطر آنها که بیشتر از شماست"، برای این که "آنها مردم را جمع می کنند و نظام جمهوری اسلامی قوام و استمرار پیدا می کند".
تاریخ و ساعت ارسال :24 دی 1394 | 00:01
آیت الله قربان علی دری نجف آبادی
شهید محمدی عراقی در آیینه ی کلام آیت الله قربان علی دری نجف آبادی
تاریخ و ساعت ارسال :23 دی 1394 | 00:01
گفتگو با مرحوم آیت الله سید حسن طاهری خرم آبادی
ناگفته هایی از زندگی شهید محمدی عراقی؛ «مهمترین نکته برجسته شهید "حاج آقا بهاء" همان تقوا و خلق خوش و خوی ایشان بود و این نوع امتیازاتی که باید یک فرد داشته باشد، در آن عزیز به نحو کاملی وجود داشت»
تاریخ و ساعت ارسال :22 دی 1394 | 00:01
؛"روحانی محبوب"؛ سیمای علمی شهید محمدی عراقی در گفتگو با آیت الله حاج شیخ عبدالجلیل جلیل
سطح علمی و شخصیت شهید محمدی عراقی از همه نظر خوب بود و در سطحی بالا قرار داشت. در حوزه علمیه کرمانشاه، رسائل، مکاسب و کفایه را تدریس می کرد. کارش در حوزه خیلی خوب بود. در واقع این شهید گرانمایه، سطوح بالای حوزوی را به خوبی تمام تدریس می کرد. با فضل و اهل نظر هم بود. یک روحانی متدین با فضلی بود، در زمان بروز ناراحتی های دنیوی هم به خدای متعال توکل داشت.
تاریخ و ساعت ارسال :22 دی 1394 | 00:01
؛"مرد جهاد و اجتهاد"؛ سيمای شهيد حادثه ترور 20 مرداد 1360 کرمانشاه از نگاه یکی از روحانيون مبارز استان؛
«از ویژگی های روحانی شهيد محمدی عراقی٬ مردمی بودن و فروتنی بسيار٬ اخلاق اسلامی و ساده زیستن و شوق فراوان به دعا و تهجد و شب زنده داری بود و درس قرآن و شيفتگان فراوان داشت.»
پرسش و پاسخ مستقیم
با آیت الله