پیوندها
نظر سنجي

خبر و تحلیل روز

تاریخ و ساعت ارسال :11 شهریور 1397 | 11:01
مردم در منابر به دنبال فهم مسائل جدیدند ، روحانیون به روز باشند
آیه الله محمدی عراقی با بیان این که امروز کسانی پای منابر روحانیون می نشینند که به دنبال فهم مسائل جدید هستند، گفت: با توجه به اینکه علم پیشرفت کرده و مردم نیز از تکنولوژی روز استفاده می کنند و باعث شده تفکرات هر فرد به یک جا متمرکز نباشد و به مسائل مختلفی فکر کند، لذا کار روحانیون سخت تر از گذشته است.
تاریخ و ساعت ارسال :21 مرداد 1397 | 18:17
اقدام بهزیستی در راه‌اندازی مراکز اورژانس اجتماعی قابل تقدیر است.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: اقدام مسئولان بهزیستی در راه‌اندازی مراکز اورژانس اجتماعی در مناطق زلزله‌زده قابل تقدیر است.
تاریخ و ساعت ارسال :03 خرداد 1397 | 15:01
استعداهای برتر و نخبگان جذب حوزه های علمیه شوند
اگر نیروهای نخبه، با استعداد، مبتکر و خلاق در حوزه حضور پیدا کنند می توانیم رسالت و مسئولیت خود را بهتر انجام دهیم.
تاریخ و ساعت ارسال :22 بهمن 1396 | 18:12
جهانیان معجزه مردمی ملت ایران را در ۲۲ بهمن خواهند دید.
آیت الله محمود محمدی عراقی، در نشست دانشگاهیان که با موضوع تبیین و تحلیل دستاوردهای انقلاب اسلامی، در دانشگاه رازی برگزار شد، اظهار داشت: متأسفانه دستهایی در کار است که سیاه نمایی می‌کنند و روح یأس و ناامیدی را به جامعه تزریق می‌کنند.
تاریخ و ساعت ارسال :09 دی 1396 | 00:11
مراسم باشکوه ۹ دی در کرمانشاه برگزار شد
همزمان با فرا رسیدن سالروز حماسه 9 دی ماه مردم کرمانشاه پیش از ظهر امروز با حضور در مقابل مسجد جامع کرمانشاه با آرمان های انقلاب تجدید پیمان و فتنه گری را محکوم کردند.
تاریخ و ساعت ارسال :26 آبان 1396 | 11:01
تجلیل آیت الله محمدی عراقی از فعالیت گروه های جهادی در مناطق زلزله زده
آیت الله محمدی عراقی با گروه های جهادی خدمت رسان به مناطق زلزله زده دیدار و از عملکرد آنها قدردانی کرد.ایشان ضمن تقدیر از عملکرد بی وقفه گروه های جهادی و کمک رسانی به زلزله زدگان ابراز داشت: بهبود شرایط مردم در مناطق زلزله زده نیازمند همت و تلاش مردم و مسؤولان است.
تاریخ و ساعت ارسال :24 آبان 1396 | 08:01
خدمت رسانی به زلزله زدگان به بهترین صورت انجام شود
آیت الله محمود محمدی عراقی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری ظهر امروز با حضور در نشست پیگیری مسائل و مشکلات زلزله زدگان کرمانشاه ابراز داشت: متأسفانه ابعاد زلزله کرمانشاه بسیار وسیع و گسترده بود اما اکنون خبرهای امیدوار کننده ای از امدادرسانی و خدمات صورت گرفته برای زلزله زدگان به گوش می رسد.
تاریخ و ساعت ارسال :23 آبان 1396 | 09:52
نمایندگان رهبر فرزانه انقلاب امروز سه شنبه وارد استان کرمانشاه شدند.
حجت الاسلام والمسلمین معزی نماینده رهبر فرزانه انقلاب در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی و آیه الله محمدی عراقی نماینده مردم شریف استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در راس هیئتی از سوی دفتر مقام معظم رهبری دقایقی پیش وارد استان کرمانشاه شدند.
تاریخ و ساعت ارسال :22 آبان 1396 | 07:10
پیام تسلیت آیه الله محمدی عراقی در پی زلزله استان کرمانشاه
و بشّر الصّابرین الّذین اذا اصابتهم مصیبه قالوا اِنّا لله و اِنّا الیه راجعون حادثه اسفناک زلزله در مناطق مرزی بویژه استان کرمانشاه که برغم گزارشهای اولیه موجب از دست رفتن جان تعداد کثیری از هموطنان عزیز گردید و جمعی از عزیزانمان مجروح و مصدوم شدند موجی از غم و اندوه در سراسر کشور بوجود آورد.
تاریخ و ساعت ارسال :19 آبان 1396 | 12:01
‌پیاده‎روی اربعین به ‌حرکتی "‌خودجوش" و "مردمی" تبدیل شده است.
آیت‌الله محمدی عراقی با بیان اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره سعی در خاموش کردن جریان بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی دارند، اظهار داشت: خوشبختانه با برگزاری اجتماع عظیم پیاده‎روی اربعین شاهد استمرار جریان بیداری اسلامی به صورت انتفاضه در این اجتماع عظیم هستیم.
پرسش و پاسخ مستقیم
با آیت الله