پیوندها
فرم کارجویان و کارآفرینان
نظر سنجي

سامانه کار و تلاش

همت مردم ، تلاش مسئولان ، رونق کارو اشتغال
کار و تلاش از نظر اسلام بسیار محترم و مورد تکریم است زیرا احترام و قابل تکریم بودن یک چیز تابع نتیجه آن چیز است. وقتی که به نتیجه کار و زحمت توجه می‏کنیم می‏بینیم که نتیجه کار تنها خلاصی از فقر و گرسنگی نیست، بلکه چندین نتیجه دیگر هم به دنبال دارد، از آن جمله اینکه کار بر عزت و شخصیت انسان می‏افزاید و او را در نظرش‏ محترم می‏نماید، یعنی حس احترام به خود و اعتماد به شخصیت در او ایجاد می‏کند و بدیهی است که هر چیزی که باعث و سبب محترم شدن شخصیت انسان‏ در نظر خودش و در نظر دیگران باشد، آن چیز محترم و شایسته تکریم و تعظیم است و به همین دلیل است که در اسلام کار مورد احترام و شایسته‏ تکریم است.
پیامبر اکرم(ص) میفرمایند:
الْعِبَادَةُ عَشَرَةُ أَجْزَاءٍ تِسْعَةُ أَجْزَاءٍ فِي طَلَبِ الْحَلَال
عبادت ده جز است که نه جز آن در کار و تلاش برای به دست آوردن روزی حلال است.
مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏13، ص 12

یکی از راه کارهای پیداکردن یک فعالیت و شغل مناسب استفاده از تجارب دیگران است چه بسیارند افرادی که با سرمایه بسیار ناچیز اما همتی بلند یک فعالیت اقتصادی را آغاز نموده و با تلاش و پشت کار مجموعه های مستحکم اقتصادی را بنا نموده اند.
در اینجا برآنیم تا با گردآوری بانک اطلاعاتی کارجویان و کارآفرینان هم استانی ضمن معرفی توانمندی های کارجویان و فعالیت های موفق کارآفرینان، زمینه مناسبی برای ایجاد پویایی در میان جوانان عزیز کرمانشاهی و منبعی جهت ارزیابی و یا حمایت های احتمالی مسئولین فراهم آید.
بدیهی است این سایت هیچ گونه مسئولیتی راجع به صحت اطلاعات مندرج مخاطبین، حمایت و یا کاریابی برای آنها ندارد.

لطفا یکی از گزینه های زیر را انتخاب نمایید

کارجویان
کارآفرینان
پرسش و پاسخ مستقیم
با آیت الله